« Tagasi

28. märtsil alustab uut hooaega ettevõtjatele suunatud Kagu-Eesti Kogemusklubi

Homme alustab uut hooaega ettevõtjatele suunatud Kagu-Eesti Kogemusklubi

 

Homme, 28. märtsil alustab Moostes oma esimese kokkusaamisega uut hooaega Kagu-Eesti Kogemusklubi, mis pakub väikeettevõtjatele võimalust suhelda nii koolitajate kui praktikutega, saada uusi teadmisi, häid nõuandeid ning jagada vastastikuseid kogemusi. See on hea võimalus nii uute kontaktide saamiseks kui ka suhetevõrgustiku laiendamiseks ja arendamiseks. Kagu-Eesti Kogemusklubi korraldavad Võrumaa Arenduskeskus, Põlvamaa Arenduskeskus ja Valgamaa Arenguagentuur.

 

Kagu-Eesti kogemusklubis osaleb sel aastal 33 ettevõtjat Kagu-Eesti kolmest maakonnast. Käesoleval hooajal on kavas kolm kahepäevast kohtumist.

 

Märtsi kohtumise teemaks on "Juhtimise varjatud tahud ja nendega toimetulek," koolituse viib läbi organisatsioonikonsultant, treener ja mentor Margus Alviste. Osalejatele pakutakse lisaks koolitusele õppe-eesmärkide saavutamiseks põnevaid arutelusid, erinevaid näiteid, visuaalseid mudeleid ja praktilisi harjutusi. Teisel kohtumisel mais on kavas „Ärimudeli töötuba," mille viib läbi juhtimiskonsultant ja koolitaja Marko Rillo. Klubikohtumisel otsitakse uusi ideid ja arengusuundi kiirete muutuste tuules. Novembris toimub kokkusaamine „Läbirääkimised." Koolitab läbirääkimiste ekspert ja koolitaja Georg Merilo. Koolitusel toimub reaalsete kaasuste lahendamine grupitöödes ja läbirääkimiste simulatsioonid. Osaleja kogeb oma plusse, õpib vältima vigu ning aru saama nende tekkepõhjustest.

 

Kogemusklubi tegevusi rahastab Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fond.

 

Lisainfo:

Ivi Martens

Atesteeritud ettevõtluskonsultant

SA Võrumaa Arenduskeskus

Tel +372 53497303

E-post: ivi.martens@vorumaa.ee

 


30.04.18
Toimetaja: KELLY KITTUS