Vallavolikogu esimees ja liikmed

21.08.18

Vallavolikogu esimees

Rein Järvelill - vastuvõtule registreerida tel 785 6666

Vallavolikogu liikmed

Nimi Positsioon Erakond/Valimisliit Telefon E-post
Rein Järvelill Volikogu esimees VL Ühine Setomaa 504 6423 rein@seto.ee
Imre Liivago Volikogu aseesimees VL Ühine Setomaa 5383 1637 imreliivago@gmail.com
Aarne Leima Volikogu liige VL Ühine Setomaa 529 0261 aarne.leima@gmail.com
Annela Laaneots Volikogu liige VL Ühine Setomaa 5579808 annelalaaneots@gmail.com
Einar Oinak Volikogu liige VL Ühine Setomaa 5395 4155 einaro@hot.ee
Piret Kase Volikogu liige VL Ühine Setomaa 514 0806 piret.kase.002@mail.ee
Oleg Kostõgov Volikogu liige VL Ühine Setomaa 5374 9690 Olegkostogov@gmail.com
Viivika Kooser Volikogu liige VL Ühine Setomaa 5660 5168 viivika.helmed@gmail.com
Raivo Kunst Volikogu liige VL Ühine Setomaa 506 1680 raivo.kunst@gmail.com
Margus Kraav Volikogu liige VL Ühine Setomaa 505 1063 margus.eramets@gmail.com
Vello Saar Volikogu liige VL Ühine Setomaa 518 3693 vello.saar@spavarska.ee
Volli Rõžikov Volikogu liige VL Ühine Setomaa 5330 5413 volli.rozikov@gmail.com
Arno Vares Volikogu liige VL Iga Nulga Heaks 524 0785 arnovares@gmail.com
Feliks Raudkett Volikogu liige VL Iga Nulga Heaks 5649 8889 feliks.raudkett@mail.ee
Svetlana Rattus Volikogu liige Eesti Keskerakond 526 6891 svetlana.rattus@mail.ee