18.12.17

Vallavolikogu komisjonid

Revisjonikomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Piret Kase Komisjoni esimees 514 0806 piret.kase.002@mail.ee
Margus Kraav Komisjoni aseesimees 505 1063 margus.eramets@gmail.com
Imre Liivago Komisjoni liige 5383 1637 imreliivago@gmail.com
Svetlana Rattus Komisjoni liige 526 6892 svetlana.rattus@mail.ee
Oleg Kostõgov Komisjoni liige 5374 9690 Olegkostogov@gmail.com

 

Eelarvekomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Vello Saar Komisjoni esimees 518 3693 vello.saar@spavarska.ee
Volli Rõžikov Komisjoni aseesimees 5330 5413 volts62@gmail.com
Aarne Leima Komisjoni liige 529 0261 aarne.leima@gmail.com
Feliks Raudkett Komisjoni liige 5649 8889 feliks.raudkett@mail.ee
Ülo Kõivo Komisjoni liige    
Ivo Valge Komisjoni liige    
Kaja Õis Komisjoni liige    

 

Arengu- ja planeeringukomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Volli Rõžikov Komisjoni esimees 5330 5413 volts62@gmail.com
Imre Liivago Komisjoni aseesimees 5383 1637 imreliivago@gmail.com
Margus Timmo Komisjoni liige    
Raivo Kunst Komisjoni liige 506 1680 raivo.kunst@gmail.com
Ülar Sarapuu Komisjoni liige    
Margus Kapten Komisjoni liige    
Einar Oinak Komisjoni liige 5395 4155 einaro@hot.ee
Feliks Raudkett Komisjoni liige 5649 8889 feliks.raudkett@mail.ee

 

Majanduskomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Raivo Kunst Komisjoni esimees 506 1680 raivo.kunst@gmail.com
Oleg Kostõgov Komisjoni aseesimees 5374 9690 Olegkostogov@gmail.com
Einar Oinak Komisjoni liige 5395 4155 einaro@hot.ee
Piret Kase Komisjoni liige 514 0806 piret.kase.002@mail.ee
Margus Timmo Komisjoni liige    
Kaido Päkk Komisjoni liige    
Volli Kera Komisjoni liige    
Arno Vares Komisjoni liige 524 0785 arnovares@gmail.com
Einar Raudkepp Komisjoni liige    

 

Sotsiaalkomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Guuri Piholaan Komisjoni esimees 5326 7546 guuri.kylakeskus@gmail.com
Einar Oinak Komisjoni aseesimees 5395 4155 einaro@hot.ee
Katrin Rahusoov Komisjoni liige    
Eevi Niido Komisjoni liige    
Merju Viskar Komisjoni liige    
Triinu Arund Komisjoni liige    
Ivi Alve Komisjoni liige    
Feliks Raudkett Komisjoni liige 5649 8889 feliks.raudkett@mail.ee

 

Haridus- ja spordikomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Viivika Kooser Komisjoni esimees 5660 5168 viivika.helmed@gmail.com
Piret Kase Komisjoni aseesimees 514 0806 piret.kase.002@mail.ee
Triinu Kotov Komisjoni liige    
Rein Tarros Komisjoni liige    
Rein Zaitsev Komisjoni liige    
Angelina Kürvits-Pai Komisjoni liige    
Eve Kapten Komisjoni liige    
Arno Vares Komisjoni liige 524 0785 arnovares@gmail.com

 

Kultuurikomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Aarne Leima Komisjoni esimees 529 0261 aarne.leima@gmail.com
Guuri Piholaan Komisjoni aseesimees 5326 7546 guuri.kylakeskus@gmail.com
Aare Hõrn Komisjoni liige    
Annela Laaneots Komisjoni liige    
Tiia Saarestik Komisjoni liige    
Ingrit Kala Komisjoni liige    
Meel Valk Komisjoni liige    
Veiko Jäämets Komisjoni liige