13.07.21

 

Kriisikomijsoni kontaktid:

Raul Kudre

raul.kudre@setomaa.ee

+372 525 6695 

Maarika Loodus

maarika.loodus@setomaa.ee

+372 517 9609

Lauri Saar

lauri.saar@setomaa.ee

+372 520 4526

Karin Viljus

karin.viljus@setomaa.ee

+372 5855 2772

Raivo Kunst

raivo.kunst@rescue.ee

+372 506 1680

Arvi Suvi

arvi.suvi@politsei.ee

+372 525 2321

Indrek Sarapuu indrek.sarapuu@setomaa.ee +372 522 0661

Toomas Pindis

toomas.pindis@kaitseliit.ee

+372 5918 6203
Raimo Jaanimägi raimo.jaanimagi@setomaa.ee  
 

Ametlikult kinnitatud ja pidevalt täieneva info koroonaviiruse kohta leiate Terviseameti kodulehelt SIIT.

Tervist puudutavate küsimuste korral helistage perearsti nõuandetelefonile 1220 või 

+372 634 6630 (saab helistada ka välismaalt).

Koroonaviiruse kriisitelefon on 1247, mis pakub ka psühholoogilist esmaabi

Telefon töötab ööpäevaringselt ja on helistajatele tasuta.

 

Laadi alla Hoia äpp!

 

Käitumissoovitused koroonaviiruse leviku piiramiseks

Eesti elu avatuna hoidmiseks on erinevate valdkondade esindus- ja katusorganisatsioonid välja töötanud soovituslikud käitumisjuhised, mille täitmist asutused, poed ja teised teenuseosutajad oma klientidelt ootavad. Käitumisjuhistele on loodud ühtne kujunduslahendus ja igaüks on oodatud neid siit lehelt alla laadima ning oma avalikult kasutatavatele kaubandus- ja teeninduspindadele üles panema.

Laadi alla siit plakatid ja teised juhised:

 

 

 

 

Toimetaja: INDREK SARAPUU