Ametnike kontakt ja tööajad

18.09.19

Vallavalitsuse tööaeg E-R 8:00-12:00 ja 12:30-16:30

Vallavanem


Vallavanem Raul Kudre 525 6695

796 4775

raul.kudre@setomaa.ee Vastuvõtule registreerida tel 525 6695.

Kantselei

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtt

Vallasekretär

  • andmekaitse
  • Vallavalitsuse teenistuse korraldamine
  • vallakantselei tegevuse juhtimine.
Martin Sulp 796 4733, 513 3960 martin.sulp@setomaa.ee

T 13:00-16:00, R 9:00-12:00

 

Vallasekretäri nõunik

  • volikogu tegevuse korraldamine
  • sünni, elukoha registreerimine
  • kirjade registeerimine
Helle Palok (Meremäe) 785 6666; 506 3199 helle.palok@setomaa.ee

E-R 8:00-16:00

 

 

Kantseleispetsialist

  • sünni, elukoha registreerimine
  • kirjade registeerimine
  • Mikitamäe piirkonna kultuuritegevus
Raili Mõttus (Mikitamäe) 795 4433, 5629 3445 raili.mottus@setomaa.ee

E-R 9:00-12:00, 13:00-16:00

 

Kantseleispetsialist

  • sünni, elukoha registreerimine
  • kirjade registeerimine
Margarita Kõdala 796 4733 vald@setomaa.ee

E-R 9:00-12:00, 13:00-16:00

Puhkusel 19.-20.09

Sekretär

  • kirjade registreerimine
  • raamatute laenutamine Lütä küla laenutuspunktis
Keiu Einla (Luhamaa) 5333 5834 luhamaa@setomaa.ee

E, N 8:45-13.45, T 9:00-18:00

 

 

Finantsosakond

Osakonna juhataja Leie Hääl 796 4772 leie.haal@setomaa.ee

T 13:00-16:00, R 9:00-12:00

 

Vanemraamatupidaja Kaja Pargas 785 6685 kaja.pargas@setomaa.ee  
Raamatupidaja Liina Metsakaev 785 6685 liina.metsakaev@setomaa.ee Puhkusel 19.-20.09

 

Majandus- ja arendusosakond

Osakonna juhataja

  • planeeringud
  • maatoimingud 
Erika Joonas 796 4647, 5745 0133 erika.joonas@setomaa.ee

T 13:00-16:00, R 9:00-12:00

Ehitusspetsialist  Triinu Vaab (lapsehoolduspuhkusel)      

Ehitusspetsialist

  • ehitustegevus
  • maamaks
Marge Liiva-Oiov (lapsehoolduspuhkusel oleva ametniku asendaja) 785 6635, 506 3225 marge@setomaa.ee

Värskas E, T ja N

Mikitamäel: 28. august

Meremäel:  21. august.

Arendusspetsialist

  • hanked
  • külaelu korraldamine
  • projektid
Ulvi Oper 785 6635,5786 9861 ulvi.oper@setomaa.ee

T 13:00-16:00, R 9:00-12:00

 

Majandusspetsialist

  • valla teed
  • tänavavalgustus
Lauri Saar 796 4746, 520 4526 lauri.saar@setomaa.ee

T 13:00-16:00, R 9:00-12:00

Haldusjuht

  • heakord
  • jäätmed
  • hulkuvad loomad
  • vallavara haldamine
Tarmo Kõiv 5629 3444 tarmo.koiv@setomaa.ee

T 13:00-16:00, R 9:00-12:00

 

Haridus- ja kultuuriosakond

Osakonna juhataja

  • osakonna juhtimine ja valla haridusasutuste ja kultuuri korraldamine
Karin Viljus 796 4608, 5855 2772 karin.viljus@setomaa.ee  


Sotsiaalpedagoog 

  • profülaktiline töö laste ja nende peredega
Karmen Kartsepp 5332 1871 karmen.liping@setomaa.ee  

Kommunikatsioonispetsialist

  • valla sise- ja väliskommunikatsioon
  • ajaleht "Vahtsõt Vallah"
Kelly Kittus 522 0661 kelly.kittus@setomaa.ee Õppepuhkusel 25.-27.09

Sporditöötaja

  • spordisündmuste korraldamine
  • spordiradade korrashoid
Rein Zaitsev 5345 5911 rein.zaitsev@setomaa.ee  


Sotsiaalosakond

Osakonna juhataja Merike Tein 796 4769, 513 4809 merike.tein@setomaa.ee

T 13:00-16:00, R 9:00-12:00

Sotsiaaltööspetsialist Kaja Rõžikov 795 4346, 5660 0390 kaja.rozikov@setomaa.ee

 

Sotsiaaltööspetsialist Raina Kurg 508 6461 raina.kurg@setomaa.ee Meremäel:

E 08.00-12.00 ja 13.00-16.00;

N 13.00-16.00

Luhamaal vastavalt vajadusele

Sotsiaaltööspetsialist Katre Pinnär (lapsehoolduspuhkusel)   katre.pinnar@setomaa.ee  
Sotsiaaltööspetsialist Anneli Jänesmägi 53854990 anneli.janesmagi@setomaa.ee

T 9:00-12.00, 13:00-16.00:R 9:00-12:00, 13:00-16.00

 

Lastekaitsespetsialist Riina Siigart 56293440 riina.siigart@setomaa.ee  
Avahooldustöötaja Ulve Kala (Värska) 53563207    
Avahooldustöötaja Liia Jahimees (Värska, Mikitamäe) 56293447    
Avahooldustöötaja Liina Oinak (Mikitamäe) 56293443    
Avahooldustöötaja Arvo Lepasaar (Meremäe, Luhamaa)

53471743

   
Avahooldustöötaja Maret Utsal (Meremäe, Luhamaa)    Lapsehoolduspuhkusel  
Avahooldustöötaja

Valdu Solovjev

(Meremäe, Luhamaa)

5694 0009    

 

Kalmistuvahid

Värska/Podmotsa kalmistu Meelis Aianurm 5112959
Saatse kalmistu Taali Linnumets 53774183
Beresje kalmistu Faina Heidorf 795 9413
Laossina kalmistu Õie Saarestik 53541862
Obinitsa kalmistu Arno Vares 5240785
Luhamaa kalmistu Hillar Keir 56569311

 

 

Setomaa Vallavalitsus

Aadress: Pikk tn 12, Värska alevik, Setomaa vald, Võru maakond 64001
Telefon: 796 4775, 796 4733
Faks: 796 4660
E-post: vald@setomaa.ee
Avatud: E-R 08:00-12:00 ja 12:30-16:30

Valla teeninduspunktid (Avatud: E-R 08:00-12:00 ja 12:30-16:30):
1) Meremäe vallamaja, Meremäe küla, Setomaa vald, Võru maakond, sihtnumber 65302, telefon: 785 6666, 785 6651, 506 3199

2) Mäe tn 27, Mikitamäe küla, Setomaa vald, Võru maakond, sihtnumber 64301, telefon: 795 4433, 5629 3445

3) Lütä küla, Setomaa vald, Võru maakond, sihtnumber 65018, telefon: 5333 5834. (Avatud E, N 8:45-13.45, T 9:00-18:00)

Registrikood: 75025041

Arvelduskontod:
SEB Pank EE511010402018388001
Swedbank EE212200001120245346

Tehingupartneri kood: 583101

Arved vallale saatasetomaavv@e-arvetekeskus.eu