15.12.20

 

Kriisikomijsoni kontaktid:

Raul Kudre

raul.kudre@setomaa.ee

+372 525 6695 

Merike Tein

merike.tein@setomaa.ee

+372 513 4809

Lauri Saar

lauri.saar@setomaa.ee

+372 520 4526

Karin Viljus

karin.viljus@setomaa.ee

+372 5855 2772

Raivo Kunst

raivo.kunst@rescue.ee

+372 506 1680

Arvi Suvi

arvi.suvi@politsei.ee

+372 525 2321

Indrek Sarapuu indrek.sarapuu@setomaa.ee +372 522 0661

Toomas Pindis

toomas.pindis@kaitseliit.ee

+372 5918 6203
Raimo Jaanimägi raimo.jaanimagi@setomaa.ee  
 

Ametlikult kinnitatud ja pidevalt täieneva info koroonaviiruse kohta leiate Terviseameti kodulehelt SIIT.

Tervist puudutavate küsimuste korral helistage perearsti nõuandetelefonile 1220 või 

+372 634 6630 (saab helistada ka välismaalt).

Koroonaviiruse kriisitelefon on 1247, mis pakub ka psühholoogilist esmaabi

Telefon töötab ööpäevaringselt ja on helistajatele tasuta.

 

Laadi alla Hoia äpp!

 

 

 

 

 

 

Toimetaja: INDREK SARAPUU