« Tagasi

Vaimne tervis on nagu porgand - Värska etendus 30% soodsam

Peaasi.ee ja Kinoteater pakuvad Värska stand-up õhtu piletitele: ''Vaimne tervis on nagu porgand'' soodustust -30%. Selleks peaks piletit soetades kasutama sooduskoodi: Naeronterviseks

Värska etendus toimub 16.veebruaril kell 19 Värska kultuurimajas ja piletid saadaval Piletilevis ning kohapeal.

Tudeng Võrumaalt, tootmisjuht Viljandist ja iduettevõtja Tartust lähevad koos naljakirjutamise koolitusele. Kõlab nagu hea anekdoodi algus? Seda ta natuke ongi, sest hoolimata sellest, et tegu on tõestisündinud looga, on tulemuseks stand-up õhtu "Vaimne tervis on nagu porgand". Kevadel 2023 kutsusid Peaasi.ee ning Kinoteater üles inimesi kandideerima naljakirjutamise koolitusele. Tänaseks on kakskümmend väljavalitut oma huumori oskused Kinoteatri meeskonna käe all läikima lihvinud ja kursuse edukalt lõpetanud. Neid kõiki seob lähedane kokkupuude vaimse tervise muredega ja üsna pea ka amatöör stand-up koomiku tiitel, sest 12 neist astuvad üles Lõuna-Eesti lavadel ning annavad kokku 10 etendust, kus muuhulgas tuleb juttu, miks vaimne tervis on nagu porgand. Sest ta peaks regulaarselt laual olema? Kui liiga kaua keeta, läheb päris pudruks? Tärkab kevadel, kui ilmad soojemaks lähevad?
 
Stand-up õhtu "Vaimne tervis on nagu porgand" on osa Peaasi.ee ja Kinoteatri korraldatud projektist "Peaasi ajab naerma", mis on omakorda osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist. 

Viited telesaadetele, kus etendusel osalejad ise oma kogemusest räägivad: