Ole Valmis ohutushoiu laagripäev valmistab ette eriolukordadeks

Juba teist korda toimub Ole Valmis ohutushoiu laagripäev. 2019. aasta oli 19. oktoober laagripäev ning vaid nädal hiljem räsis Võru linna ulatuslik torm, kus linnaelanikud olid ilma elutähtsatest teenustest. Antud olukord näitas kuidas Võrumaa elanikud on valmis eriolukordadeks. Meie hinnangul on vajalik igakülgne teavitus- ja koolitus antud valdkonnas.

Seega on meil hea meel teatada, et 10. oktoober ootavad MTÜ Nipsti ja Naiskodukaitse Võrumaa ringkond kõiki Ole Valmis ohutushoiu laagripäevale Võru Spordikooli. Laagripäeval käsitletakse töötubadena järgmisi teemasid: evakuatsioonivarud, nakkushaigused ja nende tõrjumine, erinevad eriolukorrad ja nendes käitumine, Ole Valmis äpi tutvustamine ja kasutamine, erinevate teadmiste ja olukordade arutamine ning parima käitumispraktika juurutamine.

Koolituspäevale saab registreeruda:  nipsti.mtu@gmail.com või tel nr : 55567353 või lingil: bit.do/olevalmislaager.

NB! Vaid registreerumine tagab osavõtjale lõunasöögi.