Setomaa vald tunnustab spordivaldkonna tegijaid ja toetajaid

Tänavu toimub esmakordselt spordivaldkonnas nii tipptasemel kui harrastajatena tegelejatele tänuüritus.

See saab teoks, kui  pandeemia olukord lubab, 14. detsembril algusega kell 18.00. Tänuürituse toimumispaik on esialgu täpsustamisel.

„Kuigi Setomaa vald on rahvaarvult väike, tegelevad Setomaa valla elanikud edukalt nii orienteerumise, korvpalli, võrkpalli, jalgpalli, kergejõustiku, rattasõidu, vibulaskmise, motospordi, mälumängu kui ka male ja kabe ning paljude muude spordialadega ning nende tegevus väärib nii tähelepanu kui tunnustamist," sõnas Setomaa vallavanem Raul Kudre.

Setomaa valla spordivaldkonna tänuüritusel saavad tunnustuse nii noored, täiskasvanud kui ka tublid veteransportlased.  Lisaks tublidele sportlastele tunnustatakse tänuüritusel ka treenereid ja juhendajaid ning eestvedajaid, erinevatel spordiüritustel Setomaa valda esindanud inimesi, Setomaa valla spordi toetajaid, sponsoreid, koostööpartnereid, fänne ning spordikohtunikke

Täpsem info ja ka kutsed üritusele saadetakse asjaosalistele otse.