Setomaa Vallavalitsus otsib tugiisikut 3-aastasele poisile Värska lasteaias

Tugiisikuteenuse eesmärk on abistada ja juhendada last õpi- ja arendusprotsessis osalemisel, millega laps erivajadusest tulenevalt ise toime ei tule. Vajadusel on tugiisik lapsele täiskasvanud saatjaks, abistab ja motiveerib õppimisel, aitab suhtlemisel.
Tugiisikutöö  on osalise koormusega, tööaeg kokkuleppel ja vastavalt lapse vajadustele.
Sobid tööks hästi, kui Sinu omaduste hulka kuuluvad:
- hea kohanemisvõime, paindlikkus ja kannatlikkus;
- tolerantsus, heasüdamlikkus, tasakaalukus;
- kohusetundlikkus, kokkulepetest ja tööaegadest kinnipidamine;
- rõõmsameelsus ja positiivne ellusuhtumine.
Tugiisikuna töötamiseks on vajalik eesti keele oskus ning vähemalt keskharidus, soovitavalt läbitud tugiisiku koolitus või valmisolek  seda läbida.

Kui tunned soovi töötada tugiisikuna, ootame Sind kandideerima juulikuu jooksul. Kandideerimiseks vajalikud dokumendid, CV ja avaldus, palume saata e-posti aadressile vald@setomaa.ee.
Sobivate  kandidaatidega võetakse ühendust kandideerimisperioodi jooksul.
Tööle asumine kokkuleppel.
Lisaküsimuste korral helistage telefonil 517 9609 (sotsiaalosakonna juhataja Maarika Loodus)