Setomaa Vallavalitsuse lastekaitsespetsialistina alustas tööd Triinu Limbak

Triinu Limbak on alates 26.10.2022 Setomaa Vallavalitsuse lastekaitsespetsialist.

Enda kohta ütleb Triinu järgmist: "Elanud ja kasvanud olen Tartus ehk läbi ja lõhki linnatüdruk. Linnas elades oli mul sõbranna kelle vanaema elas Setomaal ja nii mõnedki suved sai siin veedetud. Mulle meeldib seto kultuur ja kokkuhoidev kogukond, ning sellest tulenevalt otsustasin kolm aastat tagasi soetada endale siia suvekodu. Suvekodu otsimine ei läinudki nii lihtsalt kui algselt olin plaaninuid kuid, siin ma nüüd olen!

Olen lõpetanud TTK Teenusmajanduse Instituut endine Lääne-Viru Rakenduskõrgkool sotsiaaltöö eriala. Kohe peale kooli lõpetamist asusin tööle KOV lastekaitsespetsialistiks. Nüüdseks olen lastekaitse tööd teinud juba natuke rohkem kui kuus aastat. Kaks aastat tagasi omandasin sotsiaaltöötaja kutse tase 6, lastekaitse suunal ning sel aastal omandan perelepituse kutset ja seda kõike selleks, et olla oma töös veel parem.

Hetkel alustan tööd Setomaa Vallavalitsuses küll osalise koormusega kuna kodus kasvab praeguseks 7 kuune tütar, kuid lapse kasvades plaanin siiski mingil hetkel tööle asuda  täiskohaga."

Lastekaitsespetsialisti kontaktid:

telefon: 5629 3440