Jõulukampaania korras paigaldatakse Värska lasteaeda tuletõkkeuksed

Tallinnas asuv pereettevõte Tammer OÜ on juba kaks aastat koostöös Päästeametiga läbi viinud  heategevuskampaaniat „Turvalised jõulud", mille raames luuakse turvalisust mõnes lasteasutuses. Seekord jõudis abi Värska lasteaeda, Harjumaalt kaugemale.

Tammer OÜ on 1995. aastal asutatud ettevõte ja nad toodavad terasprofiilist ning silemetallist tuletõkke-/tavauksi ja -aknaid. Samuti teostakse Stålprofil AB profiilide edasimüüki Baltikumis. Tänaseks on ettevõte  kasvanud  ligi 200 töötajaga suurimaks metalluksetootjaks Baltikumis.

Teisipäeva hommikupoolikul saabusid firma esindajad lasteaeda üle vaatama ning mõõdistama, täpsustama valla esindajate ja lasteaia juhi Eve Kapteniga, millised uksed kõige parmini sobida võiks.

Ettevõtte personalijuht  Elen Lamp kõneles, et  kaks eelnevat aastat on samuti tehtud koostööd Päästeametiga „Projekti raames vahetame ühes lasteasutuses välja nõuetekohased tuletõkke avatäited," selgitas Lamp ja toonitas, et firma soov on märgata ja hoolida ning parandada Eesti lasteasutuste turvalisust.

2018.a sai endale uued avatäited Karikakra lasteaed Tallinnas ja 2019.aastal Vihasoo lasteaed Harjumaal. 2020. aastal projektiks valiti Värska lasteaed.

Lamp sõnas, et murekohaks on see, et ühest evakuatsioonitrepikojast on omaette tuletõkkesektsioon moodustamata ning vaja kuni nelja uut tuletõkkeust.

„"Projekti panustavad ka meie kliendid ning Tammeri töötajad, kes annavad oma panuse samuti antud projekti"  teatas Lamp.

„Selle asemel, et teha jõulude ajal nurka seisma jäävaid meenekingitusi klientidele või loosipakke oma töötajatele, oleme otsustanud ühise panuse anda heategevusprojekti, mis hõlmab endas ka sotsiaalset vastutust.  Kajastame oma projekti tegevust ka klientidele, koostööpartneritel ja töötajatele Tammeri trükitavas kalendris ja meie kodulehel."

Uste paigaldamisest valmib ka videolugu.