« Tagasi

Kagu Ühistranspordikeskuses valitakse aasta bussijuhti

Oma töökohustusi hästi täitev bussijuht on sõbralik ja abivalmis. Tagab sõitjatele korrektse ühiskaardi müümise või valideerimise, vajadusel juhendamise. Liikluses on ta tähelepanelik ja sõit kulgeb sujuvalt ja ohutult.

 

MTÜ Kagu Ühistranspordikeskus kuulutab välja konkurssi „ Aasta bussijuht". Konkurssi eesmärgiks on tunnustada bussijuhti tema töökohustuste eeskujuliku täitmise eest. Ootadkase kiitusi bussijuhtide kohta, kes teenindavad Kagu Ühistranspordikeskuse halduspiirkonnas Põlvamaal ja Võrumaal.

„Oma igapäevaelus näeme tihti probleemkohti ja mattume negatiivsuse alla, unustades väikesed asjad, mis omavad kandvat rolli igapäevaelu meelsuse kujundamisel," ütles MTÜ Kagu Ühistranspordikeskuse juhatuse liige ja logistik Sander Saar.

„Bussijuhid on inimesed, kellega puutume kokku hommikuti, tööle ja kooli minnes, olles veel unised ning sealt tagasi tulles, olles väsinud päevatoimetustest. Tervitused ja suhtlus bussijuhiga võib määrata meie päeva meeleolu. Istudes bussi usaldame oma elu ja tervise inimese kätte, keda me ei tunnegi. Vahel tunneme end seal nii turvaliselt, et pikendame oma ööund veel mõne minuti võrra, ometi ei lähe me bussijuhti selle eest tänama. Kuid miks mitte?"

„Kui teil on olnud meeldiv kogemus bussijuhiga ja sa sooviksite teda tema professionaalsuse või heatahtlikkuse eest esile tõsta, siis andke meile teada!," kutsub ühistranspordikeksus üles.

Kui soovite esile tõsta mõnda bussijuhti, siis tuleb täita allolev vorm hiljemalt 10.oktoobriks sel aastal või saata e-kiri info@ytk.ee

 

Kagu Ühistranspordikeskus vaatab kõik laekunud kiitused läbi ning tunnustame parimaks tunnistatud bussijuhte.