« Tagasi

Setomaa Vallavalitsus ootab informatsiooni abivajavate inimeste kohta Setomaa vallas

Setomaa Vallavalitsus palub jälgida oma naabruskonda ja teavitada vallavalitsust puuetega inimestest, eakatest ja abivajajatest, kes ei saa väga mõjuval põhjusel toetuda kriisiolukorras lähedaste abile. Palume võimalusel aidata oma eakaid naabreid jt, et nad ei peaks ise näiteks toidupoodi või apteeki minema. Abistamisel vältida kontakti – suhelda telefonitsi ja jätta vajalik näiteks ukse taha.

Abivajavate inimeste kohta palume info saata Setomaa Vallavalitsuse sotsiaalosakonna juhataja Merike Teinile e-posti aadressil: merike.tein@setomaa.ee või helistada telefonil 513 4809.

Palume hoida telefoni teel kontakti oma üksi elavate eakate sugulaste ja tuttavatega, et saada ülevaade nende olukorrast.

Vallavalitsus on valmis pakkuma abivajajatele tuge sotsiaalteenuste ja seda eelkõige koduteenuse näol.

Vallavalitsus võtab vastu avaldusi ja pöördumisi e-posti ja telefoni vahendusel.

Palume abi saamiseks pöörduda:

Anneli Jänesmägi

Sotsiaaltööspetsialist

Värska

anneli.janesmagi@setomaa.ee

5385 4990

Kaja Rõžikov

Sotsiaaltööspetsialist

Mikitamäe

kaja.rozikov@setomaa.ee

5660 0390

Katre Pinnär

sotsiaaltööspetsialist

Meremäe, Luhamaa

katre.pinnar@setomaa.ee

508 6461

Ulve Kala

avahooldustöötaja

ulve.kala@setomaa.ee

5356 3207

Liia Jahimees

avahooldustöötaja

liia.jahimees@setomaa.ee

56293447

Liina Oinak

avahooldustöötaja

liina.oinak@setomaa.ee

5629 3443

Arvo Lepasaar

avahooldustöötaja

arvo.lepasaar@setomaa.ee

5347 1743

Riina Siigart

lastekaitsespetsialist

riina.siigart@setomaa.ee

5629 3440

Merike Tein

sotsiaalosakonna juhataja

merike.tein@setomaa.ee

513 4809

 

1247 Koroonaviiruse üleriigiline kriisitelefon

1220 Perearsti nõuandetelefon

112 Hädaabi