Setomaa Vallavalitsus ootab informatsiooni abivajavate inimeste kohta Setomaa vallas

Setomaa Vallavalitsus palub jälgida oma naabruskonda ja teavitada vallavalitsust puuetega inimestest, eakatest ja abivajajatest, kes ei saa väga mõjuval põhjusel toetuda kriisiolukorras lähedaste abile. Palume võimalusel aidata oma eakaid naabreid jt, et nad ei peaks ise näiteks toidupoodi või apteeki minema. Abistamisel vältida kontakti – suhelda telefonitsi ja jätta vajalik näiteks ukse taha.

Abivajavate inimeste kohta palume info saata Setomaa Vallavalitsuse sotsiaalosakonna juhataja Merike Teinile e-posti aadressil: merike.tein@setomaa.ee või helistada telefonil 513 4809.

Palume hoida telefoni teel kontakti oma üksi elavate eakate sugulaste ja tuttavatega, et saada ülevaade nende olukorrast.

Vallavalitsus on valmis pakkuma abivajajatele tuge sotsiaalteenuste ja seda eelkõige koduteenuse näol.

Vallavalitsus võtab vastu avaldusi ja pöördumisi e-posti ja telefoni vahendusel.

Palume abi saamiseks pöörduda:

Anneli Jänesmägi

Sotsiaaltööspetsialist