« Tagasi

Seto Folk ja III Seto Tantsupidu ootavad osalejaid Värskasse

Seto Folk ja III Seto Tantsupidu toimuvad sel suvel 28.-29. juunil Värskas, Setomaal. Festival toob kokku muusika-, tantsu- ja matkafännid, pakkudes rikkalikku kultuuriprogrammi, mis ühendab traditsioonilise Seto pärandi kaasaegsete esitusviisidega.

Sel aastal kannab Seto Folk alapealkirja "Aita kanda", mis kutsub kõiki kaasa elama ja osalema erinevates töötubades, matkadel ja kontsertidel. III Seto Tantsupidu pealkirjaga "Kad'ah kavvõkõsõ`" tõotab pakkuda unustamatuid elamusi nii tantsijatele kui pealtvaatajatele, esitades Seto tantsu kogu oma mitmekülgsuses ja autentsuses. Peol osalevad ka külalised Kihnust, Mulgimaalt, Võrumaalt ja suitid Lätist ning Võrumaa kodutütred ja noorkotkad.

Festivali artistid toovad lavale erinevaid žanre ja stiile. Värska lavadel saab kuulda Värskas sündinud seto bändi Zetod, Lõuna-Eesti reggaet Anguse esituses, suurepärast vokaalseksteti Estonian Voices, omanäolise käekirjaga karismaatilist lauljat Mari Kalkunit ning paljusid teisi.

Ajakirjanikud, kes soovivad sündmusi kajastada ja osaleda Seto Folgil ning tantsupeol, on palutud saatma oma akrediteerimistaotlused hiljemalt 25. juuniks aadressile rein.jarvelill@setomaa.ee. Taotlus peaks sisaldama väljaande nime ja kavandatava kajastuse üksikasju.

Festivali korraldajad MTÜ Seto Folk ootavad kõiki kultuurihuvilisi osa saama sellest ainulaadsest sündmusest, mis toob esile Seto kultuuri ilu ja erilisuse.

Lisainformatsioon ja piletiinfo on saadaval veebilehtedel Seto Tantsupidu ja Seto Folk.

Kontakt: MTÜ Seto Folk
Telefon: 529 1619
E-post: info@setofolk.ee