SETO SADA kutsub kõndima!

23.07.18

Seto Sada on Eesti Vabariigi 100 aastapäeva puhul korraldatav eriline kõndimismaraton, mille eesmärgiks on kasvatada ühtset vaimu ja tugevdada koostööd kohaliku kogukonnaga.
Eelkõige on Seto Sada mõeldud neile, kes regulaarselt vastupidavustreeninguid ei tee. Muidugi võivad sellega liituda ka tublid sportlased.

Seto Sada kõndimismaraton leiab aset 18. augustil Setomaa vallas. Distantsi pikkuseks on 100km, mille läbimiseks on aega 24h. 100km koosneb viiest 20 kilomeetrisest ringist. Kõndimismaratonil osalejana lähevad arvesse kõik, kes läbivad vähemalt ühe 20km pikkuse täisringi

Start: 18.08 kell 18.00 Värska staadionil
Viimasele ringile saab minna kuni kell 14.00 19.08
Ei võida see, kes kõige kiiremini lõppu jõuab, vaid see, kes lõppu jõuab!

Söömine, joomine, riietus ja plaasterdamine on sinu enda teha, aga abipalujat on kohustatud aitama igaüks ja vajadusel kasvõi seljas vedama.

20 km ringi tehes on kõige olulisem vedeliku tarbimine. Soovitame seljakotti panna 1,5l veepudeli, mille saab järgmise ringi alguses jälle täita. Hämaras liikudes palume kaasavõtta ka pealambi või muu valgusallika.

Osalejatele on ka pesemisvõimalus Värska Gümnaasiumis. Korraldaja tagab puhta vee stardialas. Varusid saab täiendada igal täisringil.

Registreeri oma osavõtt: villem.satsi@mail.ee
Kui unustad registreerida, siis tule ikkagi kohale, tagasi kedagi ei saadeta!
Toimetaja: KELLY KITTUS