SETO SADA kutsub kõndima!

24.07.19

SETO SADA II

EESMÄRK: Tähistada Eesti Vabariigi aastapäeva, mille üle hiljem ise uhkust tunda ja kasvatada ühtsuse vaimu, samuti parandada ja tugevdada koostööd kohaliku kogukonnaga.

SIHTGRUPP: Tuua välja inimesed, kes tavaliselt regulaarselt mingit vastupidavustreeningut ei tee, ja tõsta läbi meeskonnatöö usku iseendasse ja oma võimetesse. Oodatud on ka kõik sportlased ja mittesportlased. Osaleda võib perekond, sõpruskond, kordon, teenistus, jaoskond, omavalitsus, asutus jne, muidugi ka individuaalselt.

ÜRITUS toimub 17. augustil 2019 Setomaa vallas, distants on 100 km/24 h.

Start on laupäeva õhtul kell 17.00 Värska staadionilt 20 km pikkusele ringile.

Osalejal läheb kirja ainult läbitud täisring (poolik ring arvesse ei lähe), viimasele ringile saab minna kuni kella 13.00 18. augustil.

REEGEL: Joomine, söömine, riietus ja plaasterdamine on enda asi, aga abipalujat on kohustatud aitama igaüks ja vajadusel kas või seljas vedama.

Korraldaja tagab veevarude täiendamise võimaluse iga ringi alguses.

Alustame laupäeva õhtul, sest puhtalt psühholoogiliselt võib inimene öösel pimedas lihtsamini alla anda, kui lõpp jääb pimedale ajale.

20 km ring – kõige tähtsam on vedeliku tarbimine ja sellise ringi käib ära, võttes seljakotti näiteks 1,5-liitrise pudeli, mille järgmise ringi alguses saab jälle täita või uue võtta.

Turvalisuse mõttes on ringi puhul parem ülevaade ja turvalisuse mõttes on ka eelkõige just meeskonnad ning ka muidugi reegel, mille eelnevalt kirja panin.

Selge on see, et turvalisuse peame eelkõige tagama meie ise, kes me osa võtame.

REGISTREERIMINE toimub kuni 16. august e-posti teel villem.satsi@mail.ee ja 17. augustil kohapeal kella 16.00–16.45.

EI VÕIDA SEE, KES KÕIGE KIIREMINI LÕPPU JÕUAB, VAID SEE, KES LÕPPU JÕUAB.

ÄRA OLE „NAABRIST PAREM", OLE ENDAST PAREM.

Head osalemist soovides korraldaja Villem Satsi

 

Toimetaja: KELLY KITTUS