« Tagasi

Setomaa valla sporditöötajana asus tööle Taavi Põder

Setomaa Vallavalitsuses asus alates 21.augustist sporditöötajana tööle Taavi Põder. Taavi on enda valikut avanud alljärgnevalt:

"Võttes vastu otsuse, asuda Setomaa valla sporditöötaja ametikohale, oli see minu jaoks põnevaks väljakutseks ja isiklikus plaanis suureks elumuutuseks. Kuigi olles suurema aja senisest elust tegutsenud pealinnas, olen alati hinges ennast pidanud pigem maameheks. Seega leidsin, et just nüüd on õige aeg pöörduda tagasi elama Lõuna-Eestisse, kuhu kuuluvad minu juured.

Tervislikud eluviisid, kehakultuur ja sport ning loodusega ühes rütmis kasvamine on valdkonnad, mis on mulle alati olnud südamelähedased. Oma senistes ametites ja tegemistes olen andnud parima, et seda kõike ka teistele tutvustada ning võimalikult põnevaks teha.

Nii Eestis kui väljaspool kodumaad omandatud spordijuhtimise, füsioteraapia ja massööri erialad on mind kokku viinud erakordselt huvitavate inimestega üle maailma ning mul on olnud au osa saada tõeliselt põnevatest tervise edendamise, liikumisharrastuste ja ka kõrgeimal tasemel tippspordi projektidest.

Nüüd olen siin, et rakendad parimal moel oma seniseid teadmisi, oskusi ja kirge Setomaa inimeste heaks. Minu peamisteks eesmärkideks selles ametis on tekitada lastes ja noortes rõõm ja harjumus liikumisest ning tuua täiskasvanud inimesed tagasi lapsepõlve, kus olulisel kohal on mängulust ja koostegemise võlu.

Esimeste emotsioonide põhjal, mida olen kogenud, kohtudes meie valla tõeliste spordihingedega ja tutvudes siinsete suurepäraste võimalustega, olen tõeliselt optimistlik ja usun, et üheskoos paneme kogu Setomaa veel vingemalt liikuma!"

Taaviga saab ühendust telefonil 5345 5911 ja meiliaadressil taavi.poder@setomaa.ee