Juba üheksandat korda toimub Värska Kultuurimajas õpilasfirmade konkurss-laat

Juba sel nädalavahetusel, 26. november 2022 kogunevad noored ettevõtjad Värskas, et tutvustada ja müüa oma kaupa IX Õpilasfirmade konkurss-laadal!

Üheksandat korda toimub Värska Kultuurimajas õpilasfirmade konkurss-laat, kus Setomaa ja kaugemate Eesti koolide õpilasfirmad tulevad oma innovatiivsete ja põnevate toodetega meile külla. See on jätk varasemalt kaheksa korda peetud üritusele ja avab õpilasfirmade laadahooaja. Registreerunud on 31 firmat. Varasemalt rahvusvahelisena toimunud sündmus jääb sel korral suuresti Lõuna-Eesti keskseks. Lisaks Värska õpilastele on noored tulemas Võrust, Põlvast, Räpinast, Parksepast, Antslast, Meremäelt, Mikitamäelt ja üks firma tuleb kohale lausa Tallinnast.Ootame kõiki laadale, et toetada tublisid noori kes on leidlikud ja ettevõtlikud.

Õpilasfirmad müüvad oma originaaltoteid mida ei leia kuskilt mujalt. Kindlasti on see laat hea valik jõuluvana kingikoti täiendamiseks! Meelepärast kaupa võib leida igaüks. „Laadapäev toob kindlasti palju üllatusi nii noorte müügioskuse kui ka huvitavate toodete-teenuste näol. Juba registreerimistaotlustega tutvumise järel olen põnevil, kuna pakutavate toodete seas on nii majapidamises tarvilikke esemeid kui ka heaolu loomiseks vahendeid. Tahan juba taas kogeda, millised need tooted on ja kuidas noored müümisega hakkama saavad" sõnas konkurss-laada peakorraldaja Ingrit Kala.

LAADA KAVA
 
9.00 – 11.00 Väljapanekute ülesseadmine Värska Kultuurikeskuses
11.00 Konkurss-laada avamine
11.00 – 14.00 Müük
12.30 – 13.30 Lõunasöök
14.00 Laada lõpetamine, autasustamine

Laadal hindab õpilasfirmasid žürii.
Auhinnatakse: Parim toode, parim teenus, parim müügistrateegia, parim väljapanek, parim minifirma, parim õpilasfirma, parim Setomaa firma, eripreemiad säravatele müüjatele ja ideedele.
 
LISAINFO
E-mail: ingrit@setomaa.ee, tel +3725120659
Korraldaja: MTÜ Setomaa Liit 

 


23.11.22
Toimetaja: REIN JÄRVELILL