Peaasi.ee pakub tuge igapäevaeluliste muredega toimetulekul

Kui olete 27-aastane või vanem ning soovite oma muresid jagada ja nõu pidada, registreeruge julgelt https://registratuur.peaasi.ee/kriisi

26-aastastel ja noorematel soovitame valida Peaasi.ee noortekeskuse teenuse https://registratuur.peaasi.ee/noored

 

Teiega vestlevad vabatahtlikud nõustajad videosilla vahendusel. Üks nõustamine kestab kuni 60 minutit ning nõustajaga saab rääkida kuni 5 korda. Juhendame  tehnilistes üksikasjades, et interneti kaudu kohtumine ladusalt õnnestuks.

Nõustamine on tasuta!

Abi võivad küsida kõik, kellel on elus tekkinud pingeid ja raskuseid ning tunnevad vajadust sellest kellegagi rääkida. Meie nõustajad kuulavad ning vajadusel annavad nõu.

Tuleb arvestada, et tegu ei ole psühhoteraapia ega psühhiaatrilise abiga ning teenus ei asenda arstiabi. Küll aga saab vabatahtliku nõustajaga arutada, kuidas end paremini aidata ning kuhu professionaalse abi saamiseks pöörduda. Vabatahtlikuteks nõustajateks on erinevate abistavate elukutsete esindajad, kellel on varasem kogemus inimeste nõustamisega ning kes on läbinud vaimse tervise esmaabi ja kriisiabi lühikoolitused.

Enne registreerumist tutvuge palun teenuse kasutamise tingimustega. Teenuse kasutamist loetakse kõikide tingimustega nõustumiseks.