SETOMAA VALD JAGAB TAASKORD KÕIGILE SETOMAA VALLA KOOLIDES ÕPPIVATELE ÕPILASTELE TOIDUABI

Setomaa vald jagab taaskord toiduabi kõikidele valla koolides õppivatele õpilastele kolmapäeval, 13. mail 2020.

Toiduabi jagamine on korraldatud järgmiselt:

Värska Gümnaasiumis õppivatele õpilastele või nende vanematele jagatakse toiduabipakke kella 11.00 – 13.00. Pakid saab kätte koolimaja söökla akna kaudu (esimese korrus).

Meremäe Koolis õppivad õpilased või nende vanemad saavad toiduabipaki kätte Meremäe teeninduspunktist kella 11.00 – 12.00.

Mikitamäe Koolis õppivatele õpilastele viiakse toidupakid otse koju

NB! Kõik pakid mis jäävad üle, toimetatakse hiljem kodudesse.

Küsimuste korral palun helistada telefonil +372 5332 1871 (Setomaa valla sotsiaalpedagoog Karmen Kartsepp)

Toiduabipakid saavad ainult Setomaa valla koolide õpilased. Toiduabipakkide sisu finantseerimine toimub riigi poolt eraldatud koolilõuna rahalistest vahenditest.