Ootame kõiki esitama kandidaate Võru maakonna noortevaldkonna silmapaistvaimate tegijateleidmiseks

Võrumaa Arenduskeskus kutsub kõiki esitama kandidaate maakonna noortevaldkonna silmapaistvamate tegijate tunnustamiskonkursile. Konkursi eesmärk on märgata, tunnustada ning eeskujuks tuua tublisid noortevaldkonna tegijaid. Kandidaate võivad esitada kõik soovijad kuni 1. juuni südaööni.

Aasta silmapaistvamate tegijate esitamisel palume aluseks võtta kandidaadi tegevuse 2018/19. õppeaasta jooksul, pikaajalise panuse kandidaadi puhul tema viimase kümne aasta panust noortevaldkonda.

2019. aasta maakondlikule noortevaldkonna tunnustamiskonkursile saab kandidaate esitada 6 erinevas kategoorias:

•             enim silma paistnud noorsootöötaja

•             noortevaldkonna aasta koostöö

•             noortevaldkonna aasta tegu

•             aasta noor (7.-26.a, olenemata sellest, kas ta töötab või õpib)

•             aasta noorteühendus

•             pikaajaline panus noorsootöösse.

Noortevaldkonna tunnustamise kord ja kategooriate taotlusvormid on saadaval VÕRUMAA ARENDUSKESKUSE kodulehel.

30.04.18
Toimetaja: KELLY KITTUS