« Tagasi

Setomaa valla koolides toimusid pidulikud lõpuaktused

Setomaa valla koolides tähistati juunikuu teises pooles kooliaasta lõppu pidulike lõpuaktustega. Lõpetajad, nende pered ja õpetajad kogunesid, et üheskoos tähistada haridusteel saavutatud olulist verstaposti.

Värska Gümnaasiumis toimus nii 9. kui ka 12. klassi lõpetajate lõpuaktus 21. juunil Värska Kultuurimajas. 9. klassi klassijuhataja Helena Elgindy juhendamisel lõpetas kooli 7 õpilast. 12. klassi klassijuhataja Liina Palu saatis Värska Gümnaasiumi 67.lennule 10 õpilast, kellest 2 lõpetas hõbemedaliga.

Mikitamäe Koolis lõpetas tänavu seitse õpilast, keda juhendas klassijuhataja Tiiu Laan. Ka nende kooli lõpupidu toimus 21. juunil.

Meremäe Koolis tähistati koolilõppu veidi varem, 15. juunil. Klassijuhataja Maiden Paljak hoolitses kolme lõpetaja eest, kes said lõpuaktusel kätte oma lõputunnistused.

Kõik lõpuaktused olid täis rõõmu, pidulikkust ja tänusõnu. Õpetajad tunnustasid lõpetajaid nende saavutuste eest ja julgustasid neid astuma järgmisi samme oma eluteel. Pered ja sõbrad jagasid õnnesoove ning tähistasid üheskoos noorte olulist saavutust.

Palju õnne kõigile lõpetajatele ja edu edaspidiseks!

Foto: Reigo Teervalt