Ametnike kontakt ja tööajad

25.03.24

Vallavalitsuse tööaeg E-R 8:00-12:00 ja 12:30-16:30

Vallavanem


Vallavanem Raul Kudre 525 6695

796 4775

raul.kudre@setomaa.ee

Vastuvõtule registreerida tel 525 6695 

 

Kantselei

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtt

Vallasekretär

  • andmekaitse
  • Vallavalitsuse teenistuse korraldamine
  • vallakantselei tegevuse juhtimine.
Martin Sulp 796 4733, 513 3960 martin.sulp@setomaa.ee

Vastuvõtule registreerida tel 513 3960 Puhkusel 17.06-05.07.2024, asendab Helle Palok

Vallasekretäri nõunik

  • volikogu tegevuse korraldamine
  • sünni, elukoha registreerimine
  • kirjade registeerimine
Helle Palok (Meremäe) 785 6666; 506 3199 helle.palok@setomaa.ee

E-R 8:00-16:00 

Kantseleispetsialist

  • sünni, elukoha registreerimine
  • kirjade registeerimine
  • Mikitamäe piirkonna kultuuritegevus
Raili Mõttus (Mikitamäe) 795 4433, 5629 3445 raili.mottus@setomaa.ee

E-R 9:00-12:00, 13:00-16:00 Puhkusel 17.06-19.06.2024, asendab Margarita Kõdala

Kantseleispetsialist

  • sünni, elukoha registreerimine
  • kodanike nõustamine ja avalduste vastuvõtmine
  • valla dokumendi- ja arhiivihalduse korraldamine
Margarita Kõdala 796 4733, 522 0495

 

margarita.kodala@setomaa.ee

E-R 9:00-12:00, 13:00-16:00 

 


Finantsosakond

Osakonna juhataja Leie Hääl 796 4772 leie.haal@setomaa.ee

Vastuvõtule registreerida tel 796 4772 

Vanemraamatupidaja Kaja Pargas 785 6685 kaja.pargas@setomaa.ee  
Raamatupidaja Liina Metsakaev 785 6685 liina.metsakaev@setomaa.ee

 

 


Majandus- ja arendusosakond

Osakonna juhataja

Erika Joonas 796 4647, 5745 0133 erika.joonas@setomaa.ee

Vastuvõtule registreerida tel 57450133 

Ehitusspetsialist

  • ehitustegevus
  • Hajaasustuse programm
Lauri Saar 520 4526 lauri.saar@setomaa.ee Vastuvõtule registreerida tel 520 4526 

Arendusspetsialist

  • hanked
  • külaelu korraldamine
  • projektid
Margery Roosimaa 785 6635, 5786 9861 margery.roosimaa@setomaa.ee

Vastuvõtule registreerida tel 57869861 Puhkusel 17.06.2024

Majandusspetsialist

  • valla teed
  • tänavavalgustus
Viljo Randoja 5063225 viljo.randoja@setomaa.ee

Vastuvõtule registreerida tel 5063225 Puhkusel 17.06-21.06.2024, asendab Lauri Saar 

Haldusspetsialist

  • vallavara haldus ja hooldus

Jaanus Meriluht

 

5305 5570

jaanus.meriluht@setomaa.ee  

Keskkonnaspetsialist

  • Valla jäätmemajanduse ja -registri korraldamine, kalmistu registri korraldamine,heakorra järelevalve

Moonika Pindis

 

5629 3446 moonika.pindis@setomaa.ee Vastuvõtule registreerida tel 56293446 

 


Haridus- ja kultuuriosakond

Osakonna juhataja

  • osakonna juhtimine ja valla haridusasutuste ja kultuuri korraldamine

Jana Mets 

796 4608, 56820210

jana.mets@setomaa.ee

Vastuvõtule registreerida tel 56820210 Puhkusel 03.06-21.06.2024, asendab Raul Kudre


Sotsiaalpedagoog 

  • profülaktiline töö laste ja nende peredega

 


 

 

 

 

Kommunikatsioonispetsialist

  • vallasisese ja vallavälise vallasisese  ja  vallavälise
    kommunikatsiooni, sh avalikkuse ja meediaga suhtlemise korraldamine kommunikatsiooni, sh avalikkuse ja meediaga suhtlemise korraldamine

Rein Järvelill

5046423

rein.jarvelill@setomaa.ee

Vastuvõtule registreerida tel 5046423 

Sporditöötaja

Taavi Põder

56201646

taavi.poder@setomaa.ee

 

 


Sotsiaalosakond

Osakonna juhataja Elen Kokla 517 9609 elen.kokla@setomaa.ee Vastuvõtule registreerida tel 517 9609 
Sotsiaaltööspetsialist

Kaja Rõžikov

795 4346, 5660 0390 kaja.rozikov@setomaa.ee

Vastuvõtule registreerida tel 56600390 

Sotsiaaltööspetsialist

Katre Pinnär

5086461 katre.pinnar@setomaa.ee

Vastuvõtule registreerida tel 5086461 

Lastekaitsespetsialist Triinu Limbak 5629 3440

triinu.limbak@setomaa.ee

 K 9:00 - 12:00 
Noorte heaolu spetsialist Triinu Arund 517 1796 noorsootoo.keskus@setomaa.ee  
Avahooldustöötaja Ulve Kala (Värska) 5356 3207 ulve.kala@setomaa.ee  
Avahooldustöötaja Liina Oinak (Mikitamäe) 5629 3443 liina.oinak@setomaa.ee Töövõimetuslehel, asendab Ulve Kala
Avahooldustöötaja

Valdu Solovjev (Meremäe, Luhamaa)

5694 0009  

 

Avahooldustöötaja Georg Kuningas (Meremäe, Luhamaa) 5347 1743   Puhkusel 17.06-28.06.2024, asendab Valdu Solovjev

 


Setomaa Vallavalitsus

Registrikood: 75025041
Aadress: Pikk tn 12, Värska alevik, Setomaa vald, Võru maakond 64001
Telefon: 796 4733
E-post: vald@setomaa.ee
Avatud: E-R 08:00-12:00 ja 12:30-16:30
Ligipääsetavus: Ratastooliga ligipääs tagatud

Setomaa Vallavalitsuse teeninduspunktid

Meremäe

Aadress: Petseri tee 15, Meremäe küla, Setomaa vald, Võru maakond 65302
Telefon: 785 6666, 785 6651, 506 3199
Avatud: E-R 08:00-12:00 ja 12:30-16:30
Ligipääsetavus: Ratastooliga liikumisel helistada teenindamiseks 
785 6666, 785 6651, 506 3199

Mikitamäe

Aadress: Mäe tn 27, Mikitamäe küla, Setomaa vald, Võru maakond 64301
Telefon: 795 4433, 5629 3445
Avatud: E-R 08:00-12:00 ja 12:30-16:30
Ligipääsetavus: Ratastooliga liikumisel helistada teenindamiseks 
795 4433, 5629 3445

Luhamaa

Aadress: Luhamaa külakeskus, Määsi küla, Setomaa vald, Võru maakond 65018
Telefon: 5333 5834
Avatud: E, N 8:45-13.45, T 9:00-18:00
Ligipääsetavus: Ratastooliga ligipääs tagatud

Arvlemine

Arvelduskontod:
SEB Pank EE511010402018388001
Swedbank EE212200001120245346

Tehingupartneri kood: 583101

Alates 01. juulist 2019 võtab Setomaa Vallavalitsus vastu ainult masinloetavaid arveid läbi operaatori (Setomaa Vallavalitsusel on operaatoriks Omniva).
Arvetel palume märkida kontaktisiku nimi, kes kauba või teenuse tellis.

E-arveid saab teha www.arved.ee keskkonnas.