Ametnike kontakt ja tööajad

5.03.21

Vallavalitsuse tööaeg E-R 8:00-12:00 ja 12:30-16:30

Vallavanem


Vallavanem Raul Kudre 525 6695

796 4775

raul.kudre@setomaa.ee

Vastuvõtule registreerida tel 525 6695 


Kantselei

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtt

Vallasekretär

  • andmekaitse
  • Vallavalitsuse teenistuse korraldamine
  • vallakantselei tegevuse juhtimine.
Martin Sulp 796 4733, 513 3960 martin.sulp@setomaa.ee

T 13:00-16:00,

R 9:00-12:00 

Vallasekretäri nõunik

  • volikogu tegevuse korraldamine
  • sünni, elukoha registreerimine
  • kirjade registeerimine
Helle Palok (Meremäe) 785 6666; 506 3199 helle.palok@setomaa.ee

E-R 8:00-16:00

Kantseleispetsialist

  • sünni, elukoha registreerimine
  • kirjade registeerimine
  • Mikitamäe piirkonna kultuuritegevus
Raili Mõttus (Mikitamäe) 795 4433, 5629 3445 raili.mottus@setomaa.ee

E-R 9:00-12:00, 13:00-16:00 

Kantseleispetsialist

  • sünni, elukoha registreerimine
  • kodanike nõustamine ja avalduste vastuvõtmine
  • valla dokumendi- ja arhiivihalduse korraldamine
Margarita Kõdala 796 4733

 

margarita.kodala@setomaa.ee

E-R 9:00-12:00, 13:00-16:00

Sekretär

  • kirjade registreerimine
  • raamatute laenutamine Lütä küla laenutuspunktis
Keiu Einla (Luhamaa) 5333 5834 luhamaa@setomaa.ee

E, N 8:45-13.45, T 9:00-18:00

 

 

Finantsosakond

Osakonna juhataja Leie Hääl 796 4772 leie.haal@setomaa.ee

T 13:00-16:00,

R 9:00-12:00

 

Vanemraamatupidaja Kaja Pargas 785 6685 kaja.pargas@setomaa.ee  
Raamatupidaja Liina Metsakaev 785 6685 liina.metsakaev@setomaa.ee  

 

Majandus- ja arendusosakond

Osakonna juhataja

  • planeeringud
  • maatoimingud 
  • maamaks
Erika Joonas 796 4647, 5745 0133 erika.joonas@setomaa.ee

T 13:00-16:00,

R 9:00-12:00 

Ehitusspetsialist

  • ehitustegevus
  • Hajaasustuse programm
Rainer Soosaar 785 6635, 506 3225 rainer.soosaar@setomaa.ee  

Arendusspetsialist

  • hanked
  • külaelu korraldamine
  • projektid
Ulvi Oper 785 6635,5786 9861 ulvi.oper@setomaa.ee

T 13:00-16:00,

R 9:00-12:00

Majandusspetsialist

  • valla teed
  • tänavavalgustus
Lauri Saar 796 4746, 520 4526 lauri.saar@setomaa.ee

T 13:00-16:00,

R 9:00-12:00 Puhkusel 01.03-05.03.2021

Haldusspetsialist

  • vallavara haldus ja hooldus

 

Raimo Jaanimägi

5305 5570

raimo.jaanimagi@setomaa.ee

 

Keskkonnaspetsialist

  • valla jäätmeregister
  • üksikute puude raieload
  • kalmistuste register
  • avaliku korra järelevalve
Marge Liiva 5629 3446 marge@setomaa.ee

Tööaeg T, K 8-16:30 ja N 8-12:00


Haridus- ja kultuuriosakond

Osakonna juhataja

  • osakonna juhtimine ja valla haridusasutuste ja kultuuri korraldamine
Karin Viljus 796 4608, 5855 2772 karin.viljus@setomaa.ee
T 13:00-16:00,
R 9:00-12:00
 


Sotsiaalpedagoog 

  • profülaktiline töö laste ja nende peredega
Karmen Kartsepp 5332 1871 karmen.liping@setomaa.ee  

Kommunikatsioonispetsialist

  • vallasisese ja vallavälise kommunikatsiooni, sh avalikkuse ja meediaga suhtlemise korraldamine,
  • valla mainekujundamine
  • valla ajalehe väljaandmise korraldamine
  •  veebilehe sisu ja sotsiaalmeedia kanalite haldamine

 

Indrek Sarapuu 522 0661 indrek.sarapuu@setomaa.ee  

Sporditöötaja

  • spordisündmuste korraldamine
  • spordiradade korrashoid
Rein Zaitsev 5345 5911 rein.zaitsev@setomaa.ee

T 13:00-16:00, R 9:00-12:00


Sotsiaalosakond

Osakonna juhataja Maarika Loodus 796 4769, 517 9609 maarika.loodus@setomaa.ee

T 13:00-16:00,

R 9:00-12:00 

Sotsiaaltööspetsialist

Kaja Rõžikov (Mikitamäe)

795 4346, 5660 0390 kaja.rozikov@setomaa.ee

T 09.00-12.00 ja 13.00-16.00;

N 13.00-16.00
Sotsiaaltööspetsialist Katre Pinnär (Meremäe/Luhamaa) 508 6461 katre.pinnar@setomaa.ee

Meremäel:

E 08.00-12.00 ja 13.00-16.00;

N 13.00-16.00

Luhamaal vastavalt vajadusele 

Sotsiaaltööspetsialist Anneli Jänesmägi (Värska) 5385 4990 anneli.janesmagi@setomaa.ee

T 9:00-12.00, 13:00-16.00:

R 9:00-12:00, 13:00-16.00

 

Lastekaitsespetsialist Ametikoht täitmata      
Avahooldustöötaja Ulve Kala (Värska) 5356 3207 ulve.kala@setomaa.ee  
Avahooldustöötaja Liia Jahimees (Värska, Mikitamäe) 5629 3447 liia.jahimees@setomaa.ee  
Avahooldustöötaja Liina Oinak (Mikitamäe) 5629 3443 liina42@hot.ee  
Avahooldustöötaja Arvo Lepasaar (Meremäe, Luhamaa)

5347 1743

arvo.lepasaar@setomaa.ee  
Avahooldustöötaja Maret Utsal    Lapsehoolduspuhkusel  
Avahooldustöötaja

Valdu Solovjev

(Meremäe, Luhamaa)

5694 0009    

 

 

Kalmistuvahid

Värska, Saatse ja Podmotsa kalmistud

Arvo Laimets

522 4317

Beresje ja Laossina kalmistud

Õie Saarestik

5354 1862

Obinitsa ja Miikse kalmistud

Arno Vares

524 0785

Luhamaa kalmistu

Hillar Keir

5656 9311

 

Setomaa Vallavalitsus

Registrikood: 75025041
Aadress: Pikk tn 12, Värska alevik, Setomaa vald, Võru maakond 64001
Telefon: 796 4775, 796 4733
E-post: vald@setomaa.ee
Avatud: E-R 08:00-12:00 ja 12:30-16:30

Valla teeninduspunktid (Avatud: E-R 08:00-12:00 ja 12:30-16:30):
1) Petseri tee 15, Meremäe küla, Setomaa vald, Võru maakond, sihtnumber 65302, telefon: 785 6666, 785 6651, 506 3199

2) Mäe tn 27, Mikitamäe küla, Setomaa vald, Võru maakond, sihtnumber 64301, telefon: 795 4433, 5629 3445

3) Männi, Lütä küla, Setomaa vald, Võru maakond, sihtnumber 65018, telefon: 5333 5834. (Avatud E, N 8:45-13.45, T 9:00-18:00)

Arvelduskontod:
SEB Pank EE511010402018388001
Swedbank EE212200001120245346

Tehingupartneri kood: 583101

Arved vallale saatasetomaavv@e-arvetekeskus.eu

Alates 01. juulist 2019 võtab Setomaa  Vallavalitsus vastu ainult masinloetavaid arveid läbi operaatori (Setomaa Vallavalitsusel on operaatoriks Omniva).
Arvetel palume märkida kontaktisiku nimi, kes kauba või teenuse tellis.

E-arveid saab teha www.arved.ee keskkonnas.