31.05.24

Vallavolikogu komisjonid

Revisjonikomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Margus Palok Komisjoni esimees 5212421 margus@mannitalu.ee
Lembit Lassik Komisjoni aseesimees 5242697 lembit697@gmail.com
Imre Liivago Komisjoni liige 5383 1637 imreliivago@gmail.com
Rein Kooser Komisjoni liige 56676982 rein.kooser@gmail.com
Üllar Tamm Komisjoni liige 5621 3172 yllar.tamm.003@gmail.com

 

Eelarvekomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Imre Liivago Komisjoni esimees 5383 1637 imreliivago@gmail.com
Karel Kõomägi Komisjoni aseesimees 5660 0236 koomagi@gmail.com
Raivo Kunst Komisjoni liige 506 1680 raivo.kunst@gmail.com
Vello Saar  Komisjoni liige    
Volli Rõžikov  Komisjoni liige    
Kaidi Kerdt  Komisjoni liige    
Margus Kraav  Komisjoni liige    

 

Arengu- ja planeeringukomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Üllar Tamm Komisjoni esimees 5621 3172 yllar.tamm.003@gmail.com
Raivo Kunst Komisjoni aseesimees 506 1680 raivo.kunst@gmail.com
Rein Kooser Komisjoni liige
56676982
reinkooser@gmail.com
Lembit Lassik Komisjoni liige 524 2697 lembit697@gmail.com
Evelin Turvas Komisjoni liige    
Margo Sirendi Komisjoni liige    
Margus Timmo Komisjoni liige    

Majandus- ja turvalisuskomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Raivo Kunst Komisjoni esimees 506 1680 raivo.kunst@gmail.com
Üllar Tamm Komisjoni aseesimees 5621 3172 yllar.tamm.003@gmail.com
Einar Oinak  Komisjoni liige 5395 4155 einar.oinak@gmail.com
Einar Raudkepp  Komisjoni liige 505 1047 einar@sesame.ee
Piret Kase  Komisjoni liige 514 0806 piret.kase.002@mail.ee
Volli Kera  Komisjoni liige    
Mait Poolak Komisjoni liige    

 

Sotsiaalkomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Einar Oinak Komisjoni esimees 5395 4155 einar.oinak@gmail.com
Aivar Adari Komisjoni aseesimees 53493338 aivar.adari@mail.ee
Triinu Arund Komisjoni liige    
Gerli Käro Komisjoni liige    
Eevi Niido Komisjoni liige    
Katrin Rahusoov Komisjoni liige    
Merike Tein Komisjoni liige    
Ülle Ülenurm Komisjoni liige    

 

Haridus- ja noorsookomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Maarja Uibokand Komisjoni esimees   maarja.uibokand@gmail.com
Arno Vares Komisjoni aseesimees 524 0785 arnovares@gmail.com
Triinu Arund Komisjoni liige    
Sigre Andreson Komisjoni liige    
Mait Poolak Komisjoni liige    
Einar Raudkepp Komisjoni liige 505 1047 einar@sesame.ee
Mari Palolill Komisjoni liige    

 

Kultuuri- ja spordikomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Einar Raudkepp Komisjoni esimees 505 1047 einar@sesame.ee
Lembit Lassik Komisjoni aseesimees 5242697 lembit697@gmail.com
Evelin Leima Komisjoni liige    
Ingrit Kala Komisjoni liige    
Vaido Uibo Komisjoni liige    
Aarne Leima Komisjoni liige 529 0261 aarne.leima@gmail.com
Aleksander Sven Esse Komisjoni liige    
Ahto Raudoja Komisjoni liige    
Guuri Piholaan Komisjoni liige    

 

Külaelukomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Aarne Leima Komisjoni esimees 529 0261 aarne.leima@gmail.com
Karel Kõomägi Komisjoni aseesimees 5660 0236 koomagi@gmail.com
Oleg Kostõgov  Komisjoni liige    
Peeter Kooser  Komisjoni liige    
Margus Timmo  Komisjoni liige    
Piret Kase Komisjoni liige 514 0806 piret.kase.002@mail.ee
Urmas Mustimets  Komisjoni liige    
Kersti Virro  Komisjoni liige    
Feliks Raudkett  Komisjoni liige