25.02.22

Vallavolikogu komisjonid

Revisjonikomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Aivar Adari  Komisjoni esimees 5349 3338 aivar.adari@mail.ee
Margus Palok Komisjoni aseesimees 521 2421 marguspalok@hot.ee
Üllar Tamm Komisjoni liige 5621 3172 yllar.tamm.003@gmail.com
Karel Kõomägi Komisjoni liige 5660 0236 koomagi@gmail.com
Imre Liivago  Komisjoni liige 5383 1637 imreliivago@gmail.com

 

Eelarvekomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Imre Liivago Komisjoni esimees 5383 1637 imreliivago@gmail.com
Karel Kõomägi Komisjoni aseesimees 5660 0236 koomagi@gmail.com
Raivo Kunst Komisjoni liige 506 1680 raivo.kunst@gmail.com
Vello Saar  Komisjoni liige    
Volli Rõžikov  Komisjoni liige    
Kaidi Kerdt  Komisjoni liige    
Margus Kraav  Komisjoni liige    

 

Arengu- ja planeeringukomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Lembit Lassik Komisjoni esimees 524 2697 lembit697@hot.ee
Raivo Kunst Komisjoni aseesimees 506 1680 raivo.kunst@gmail.com
Margus Kraav  Komisjoni liige    
Aleksander Sven Esse  Komisjoni liige    
Feliks Raudkett  Komisjoni liige    
Rein Kooser  Komisjoni liige    
Margus Timmo  Komisjoni liige    

 

Majandus- ja turvalisuskomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Raivo Kunst Komisjoni esimees 506 1680 raivo.kunst@gmail.com
Üllar Tamm Komisjoni aseesimees 5621 3172 yllar.tamm.003@gmail.com
Einar Oinak  Komisjoni liige 5395 4155 einaro@hot.ee
Einar Raudkepp  Komisjoni liige 505 1047 einar@sesame.ee
Piret Kase  Komisjoni liige 514 0806 piret.kase.002@mail.ee
Volli Kera  Komisjoni liige    
Meelis Poll  Komisjoni liige    

 

Sotsiaalkomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Einar Oinak Komisjoni esimees 5395 4155 einaro@hot.ee
Aivar Adari Komisjoni aseesimees 5349 3338 aivar.adari@mail.ee
Katrin Rahusoov  Komisjoni liige    
Triinu Arund  Komisjoni liige    
Merike Tein  Komisjoni liige    
Gerli Käro  Komisjoni liige    
Eevi Niido  Komisjoni liige    
Ülle Ülenurm  Komisjoni liige    

 

Haridus- ja noorsookomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Piret Kase Komisjoni esimees 514 0806 piret.kase.002@mail.ee
Arno Vares Komisjoni aseesimees 524 0785 arnovares@gmail.com
Triinu Arund  Komisjoni liige    
Liis Samuel  Komisjoni liige    
Maarja Uibokand  Komisjoni liige    
Einar Raudkepp Komisjoni liige 505 1047 einar@sesame.ee
Mait Poolak  Komisjoni liige    

 

Kultuuri- ja spordikomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Oliver Lillestik Komisjoni esimees 5668 6261 oliver.lillestik1@gmail.com
Lembit Lassik Komisjoni aseesimees 524 2697 lembit697@hot.ee
Aarne Leima  Komisjoni liige 529 0261 aarne.leima@gmail.com
Ahto Raudoja  Komisjoni liige    
Vaido Uibo  Komisjoni liige    
Ingrit Kala  Komisjoni liige    
Aleksander Sven Esse  Komisjoni liige    
Jane Vabarna  Komisjoni liige    
Guuri Piholaan  Komisjoni liige    

 

Külaelukomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Aarne Leima Komisjoni esimees 529 0261 aarne.leima@gmail.com
Karel Kõomägi Komisjoni aseesimees 5660 0236 koomagi@gmail.com
Oleg Kostõgov  Komisjoni liige    
Peeter Kooser  Komisjoni liige    
Margus Timmo  Komisjoni liige    
Piret Kase Komisjoni liige 514 0806 piret.kase.002@mail.ee
Urmas Mustimets  Komisjoni liige    
Kersti Virro  Komisjoni liige    
Feliks Raudkett  Komisjoni liige