Lapsevanemate õhtu 21.05

Hea lapsevanem,

Ootame Sind lapsevanemate õhtule, mis toimub 21.05 kell 17-19 Mikitamäe Koolis. Loengu teemaks on teadlik paarisuhe.

Koolitajaks on pereterapeut ja psühholoog Külli Joasaar.

Mõnusad, hästitoimivad suhted lähedaste inimeste vahel on miski, mida kunagi pole Eestis liiga palju ja millest kõik südames unistavad. Lähedane paarisuhe ning hea läbisaamine eri põlvkondade vahel annab võimaluse ka muudes eluvaldkondades tegus ja tõhus olla. Erinevad vaimse ja füüsilise tervise hädad, katkise hingega lapsed, vägivald, sõltuvused – paljusid probleeme annaks vältida, kui inimestel lisaks heale tahtele oleks lihtsalt natuke rohkem oskusi, kuidas kõige kallimate inimestega paremini läbi saada. Kõige lähedasemad inimesed võivad teha kõige rohkem haiget – aga nad on ka meie suurim ressurss.

Kui soovid rohkem teada paarisuhte toimimisest ja selle mõjust peresüsteemile, oled oodatud loengule „Teadlik paarisuhe"

Loengul käsitletavad teemad:
- peresüsteemi mõju indiviidile
- paarisuhte alustalad
- rollid suhtes
- konflikt vs ühendus

Loeng on tasuta, lastele on olemas lastehoid. Et kõik sujuks, palun anna oma tulekust teada riin.tammiste@setomaa.ee või 5332 1871.

Loeng toimub Eesti Pereteraapia Ühingu kampaania „100 tundi suhete heaks" raames.