« Tagasi

Seto Folk "Aita kanda" toimub juba kahe nädala pärast Värskas

Seto Folk 2024 - "Aita kanda" toimub 28.-29. juunil Värskas! 

Kaks päeva imelist muusikat armastatud artistide ja ansamblite esituses: Estonian Voices, Mari Kalkun, Antsud, Angus, Zetod, POSÕ, Kiiora, H6IM, Räpina Jack, Öösorr, MandoTrio ja Monique Clare. Muusikaelamusi rahvapärimusest klassikalise vokaalmuusika, eestikeelse reggae ja folkrokini välja!

Matk ja loodus: Avastame Värskat ja selle ümbrust matkates, ujudes ning seeneretkel tarkusi kogudes! Iga jalutuskäik toob uusi avastusi ja väärt toorainet!

Õpitoad: Proovi kätt pudelisuuvöö punumises, sõira valmistamises, tutvu suitsusauna kombestiku või seto keelega. Ja kindlasti ära jäta vahele Improteatri või Kiigumaagia õpituba, mis pakub nii lõõgastust kui ka väljakutset!

Seto Tantsupidu: Festivali teisel päeval toimub III Seto Tantsupidu "Kad'ah kavvõkõsõ'", kus osalevad setod, võrokesed, mulgid, kihnlased ja suitid Lätist! Tantsupäev toob lavale pärimustantsu kultuuri laiemalt.

Kogu perele: Seto Folk pakub mõnusat festivalimeeleolu igas vanuses külalisele. Festivalil on ka lasteala, kus pere noorematele on mitmeid põnevaid tegevusi.

 

Tule ja liitu meiega Värskas 28.-29. juunil!

Piletid: https://piletikeskus.ee/et/s/seto-folk-2024

Info: https://setofolk.ee/

Jagame kultuuri, muusikat ja sõprust – Seto Folk ootab sind!