TÄHELEPANU! MUUDATUS! Koolitus: Hea elukeskkond - kelle valikute küsimus?

Anname teada, et koolitus  „Hea elukeskkond - kelle valikute küsimus?" toimub vaid ühel korral 11.06.2018 kell 8:30-16:00 Võru Vallavalitsuses kõigile soovijatele!

Palume registreeruda hiljemalt 07.06.2018 lingi kaudu (detailne päevakava ja registreerimine on üleval SIIN).

Ootame osalema Hea elukeskkonna koolitusele kõikide Võrumaa piirkondade esindajaid, et saaksime võimalikult palju Heaoluprofiili koostamisel arvestada Teie mõtete, ettepanekute ja vajadustega!

Palume igast omavalitsusest osaleda vähemalt ühel kontaktisikul.

Koolitus on suunatud kõikidele aktiivsetele inimestele, ettevõtjatele, kohaliku tasandi otsusetegijatele, arvamusliidritele, arendusnõunikutele, avaliku ruumi planeerijatele, korrakaitse-, kultuuri-, noorsootöö, sotsiaaltöö jt. valdkondade esindajatele.

Alustame kell 09.00 hommikul ning lõpetame 16.00 (8 akadeemilist tundi). Kõik täismahus osalejad saavad tõendi.

Koolituse viivad läbi Tiia Pertel (Tervise Arengu Instituudi tervise ja heaolu edendamise keskuse juht) ja Margus Timmo (Setomaa Liidu esimees).

Koolituse võtmeküsimused on:

Kuidas kujundada selline elukeskkond, kus inimestel on hea ja turvaline elada?
Kuidas arendada erinevate osapoolte ja valdakondade vahel koostööd selles teemas?
Hea elukeskkond kui piirkonna visiitakaart.
Kuidas tervisevaldkonna välised otsused ja tegevused kujundavad elukeskkonda ja mõjutavad inimeste heaolu?
Millistes olukordades ja otsustes on oluline arvestada kohalike elanike heaolu ja tervist mõjutavate teguritega?
Kuidas ise panustada sellesse, et muuta kohalik elukeskkond atraktiivsemaks ja inimeste heaolu toetavaks?
PALUN SOOVIJATEL REGISTREERUDA 11.06.2018.A KOOLITUSELE, SEST 12.06 JA 20.06 EI TOIMU KOOLITUSI!!!

Koolitust rahastavad Tervise Arengu Instituut ja SA Võrumaa Arenduskeskus