VOLIKOGU ISTUNG 25.01.2018

Setomaa Vallavolikogu istung toimub 25.01.2017 kell 15:00 Värska vallamajas alljärgneva päevakorra projektiga

PÄEVAKORRA PROJEKT:

1. Vallavalitsuse infominutid

2. Setomaa valla 2018. aasta eelarve II lugemine – ettekandja Leie Hääl, kaasettekandja Vello Saar (eelnõu)

3. Arvamuse andmine Marinova IV uuringuruumi geoloogilise uuringu loa taotluse ja otsuse eelnõu kohta – ettekandja Erika Joonas, kaasettekandja Volli Rõžikov (eelnõu)

4. Setomaa valla kinnistute koormamine isikliku kasutusõigusega - ettekandja Erika Joonas, kaasettekandja Volli Rõžikov (eelnõu)

5. Maakonna sümbolite kasutamise korraldamise ja teenetemärkide andmise korraldamise delegeerimine - ettekandja Raul Kudre, kaasettekandja Volli Rõžikov (eelnõu)

6. Üleriigilise omavalitsusüksuste liidu liikmeks astumine – ettekandja Raul Kudre, kaasettekandja Volli Rõžikov (eelnõu)

7. Õpetajate töötasustamise aluste kehtestamine - ettekandja Leie Hääl, kaasettekandja Viivika Kooser (eelnõu)

8. Setomaa Vallavalitsuse hallatavate asutuste koosseisude kinnitamine - ettekandja Leie Hääl, kaasettekandja Vello Saar (eelnõu)

9. Setomaa valla 2018. aasta eelarve vastuvõtmine – ettekandja Leie Hääl, kaasettekandja Vello Saar

10. Avaldused, kirjad

11. Järgmine istung