Majandus- ja arendusosakond

3.03.22
Osakonna juhataja Erika Joonas 796 4647, 5745 0133 erika.joonas@setomaa.ee ametijuhend
Ehitusspetsialist Rainer Soosaar 785 6635, 506 3225 rainer.soosaar@setomaa.ee ametijuhend
Arendusspetsialist Ulvi Oper 785 6635, 5786 9861 ulvi.oper@setomaa.ee ametijuhend
Majandusspetsialist Lauri Saar 796 4746, 520 4526 lauri.saar@setomaa.ee ametijuhend
Haldusspetsialist Jaanus Meriluht

5305 5570

jaanus.meriluht@setomaa.ee

ametijuhend

Keskkonnaspetsialist  Moonika Pindis

5629 3446

moonika.pindis@setomaa.ee ametijuhend

 

 
Ehitusregistri kommentaar seoses andmete korrastamise nõudega 1.jaanuar 2020 SIIT