Majandus- ja arendusosakond

Osakonna juhataja

Erika Joonas 796 4647, 5745 0133 erika.joonas@setomaa.ee

Vastuvõtule registreerida tel 57450133 

Ehitusspetsialist

  • ehitustegevus
  • Hajaasustuse programm
Lauri Saar 520 4526 lauri.saar@setomaa.ee Vastuvõtule registreerida tel 520 4526 

Arendusspetsialist

  • hanked
  • külaelu korraldamine
  • projektid
Margery Roosimaa 785 6635, 5786 9861 margery.roosimaa@setomaa.ee

Vastuvõtule registreerida tel 57869861 Puhkusel 17.06.2024

Majandusspetsialist

  • valla teed
  • tänavavalgustus
Viljo Randoja 5063225 viljo.randoja@setomaa.ee

Vastuvõtule registreerida tel 5063225 Puhkusel 17.06-21.06.2024, asendab Lauri Saar 

Haldusspetsialist

  • vallavara haldus ja hooldus

Jaanus Meriluht

 

5305 5570

jaanus.meriluht@setomaa.ee  

Keskkonnaspetsialist

  • Valla jäätmemajanduse ja -registri korraldamine, kalmistu registri korraldamine,heakorra järelevalve

Moonika Pindis

 

5629 3446 moonika.pindis@setomaa.ee Vastuvõtule registreerida tel 56293446 

 


Ehitusregistri andmete korrastamine

26.10.23

Ehitusregistri kommentaar seoses andmete korrastamise nõudega 1.jaanuar 2020 SIIT