Ametnike kontakt ja tööajad

8.07.20

Vallavalitsuse tööaeg E-R 8:00-12:00 ja 12:30-16:30

Vallavanem


Vallavanem Raul Kudre 525 6695

796 4775

raul.kudre@setomaa.ee

Vastuvõtule registreerida tel 525 6695. 


Kantselei

Ametikoht Ametniku nimi Telefon E-post Vastuvõtt

Vallasekretär

  • andmekaitse
  • Vallavalitsuse teenistuse korraldamine
  • vallakantselei tegevuse juhtimine.
Martin Sulp 796 4733, 513 3960 martin.sulp@setomaa.ee

T 13:00-16:00,

R 9:00-12:00

 

Vallasekretäri nõunik

  • volikogu tegevuse korraldamine
  • sünni, elukoha registreerimine
  • kirjade registeerimine
Helle Palok (Meremäe) 785 6666; 506 3199 helle.palok@setomaa.ee

E-R 8:00-16:00

 

 

Kantseleispetsialist

  • sünni, elukoha registreerimine
  • kirjade registeerimine
  • Mikitamäe piirkonna kultuuritegevus
Raili Mõttus (Mikitamäe) 795 4433, 5629 3445 raili.mottus@setomaa.ee

E-R 9:00-12:00, 13:00-16:00 

Kantseleispetsialist

  • sünni, elukoha registreerimine
  • kirjade registeerimine
  • Noored Setomaale programm
  • Kagu-Eesti spetsialistide eluasemete toetusmeede
Margarita Kõdala 796 4733

 

margarita.kodala@setomaa.ee

E-R 9:00-12:00, 13:00-16:00

Sekretär

  • kirjade registreerimine
  • raamatute laenutamine Lütä küla laenutuspunktis
Keiu Einla (Luhamaa) 5333 5834 luhamaa@setomaa.ee

E, N 8:45-13.45, T 9:00-18:00

Puhkusel 29.06.-10.07.2020

 

 

Finantsosakond

Osakonna juhataja Leie Hääl 796 4772 leie.haal@setomaa.ee

T 13:00-16:00,

R 9:00-12:00

Vanemraamatupidaja Kaja Pargas 785 6685 kaja.pargas@setomaa.ee  
Raamatupidaja Liina Metsakaev 785 6685 liina.metsakaev@setomaa.ee Puhkusel 06.07.-04.07.2020

 

Majandus- ja arendusosakond

Osakonna juhataja

  • planeeringud
  • maatoimingud 
  • maamaks
Erika Joonas 796 4647, 5745 0133 erika.joonas@setomaa.ee

T 13:00-16:00,

R 9:00-12:00 

Ehitusspetsialist

  • ehitustegevus
Rainer Soosaar 785 6635, 506 3225 rainer.soosaar@setomaa.ee

 

Arendusspetsialist

  • hanked
  • külaelu korraldamine
  • projektid
Ulvi Oper 785 6635,5786 9861 ulvi.oper@setomaa.ee

T 13:00-16:00,

R 9:00-12:00

Puhkusel 06.07.-16.07.2020

Majandusspetsialist

  • valla teed
  • tänavavalgustus
Lauri Saar 796 4746, 520 4526 lauri.saar@setomaa.ee

T 13:00-16:00,

R 9:00-12:00

Haldusjuht

  • heakord
  • jäätmed
  • hulkuvad loomad
  • vallavara haldamine
Tarmo Kõiv 5629 3444 tarmo.koiv@setomaa.ee

T 13:00-16:00,

R 9:00-12:00

Registripidaja

    • ehitusregister

 

Marge Liiva 56293446 marge@setomaa.ee Puhkusel 01.07.-09.07.2020

 

Haridus- ja kultuuriosakond

Osakonna juhataja

  • osakonna juhtimine ja valla haridusasutuste ja kultuuri korraldamine
Karin Viljus 796 4608, 5855 2772 karin.viljus@setomaa.ee
T 13:00-16:00,
 
R 9:00-12:00 


Sotsiaalpedagoog 

  • profülaktiline töö laste ja nende peredega
Karmen Kartsepp 5332 1871 karmen.liping@setomaa.ee  Puhkusel 15.06.-14.08.2020

Kommunikatsioonispetsialist

 

Indrek Sarapuu 522 0661 indrek.sarapuu@setomaa.ee  

Sporditöötaja

  • spordisündmuste korraldamine
  • spordiradade korrashoid
Rein Zaitsev 5345 5911 rein.zaitsev@setomaa.ee T 13:00-16:00, R 9:00-12:00


Sotsiaalosakond

Osakonna juhataja Merike Tein 796 4769, 513 4809 merike.tein@setomaa.ee

T 13:00-16:00, R 9:00-12:00

Sotsiaaltööspetsialist Kaja Rõžikov 795 4346, 5660 0390 kaja.rozikov@setomaa.ee Puhkusel 06.07.-10.07.2020. Asendab Anneli Jänesmägi
Sotsiaaltööspetsialist Katre Pinnär  5086461 katre.pinnar@setomaa.ee  
Sotsiaaltööspetsialist Anneli Jänesmägi 53854990 anneli.janesmagi@setomaa.ee

T 9:00-12.00, 13:00-16.00:

R 9:00-12:00, 13:00-16.00

 

 

Lastekaitsespetsialist Riina Siigart 56293440 riina.siigart@setomaa.ee  
Avahooldustöötaja Ulve Kala (Värska) 53563207    
Avahooldustöötaja Liia Jahimees (Värska, Mikitamäe) 56293447  

 

Avahooldustöötaja Liina Oinak (Mikitamäe) 56293443   Puhkusel 08.07.-31.07.2020. Asendab Liia Jahimees
Avahooldustöötaja Arvo Lepasaar (Meremäe, Luhamaa)

53471743

  Puhkusel 04.07.-31.07.2020. Asendab Valdu Solovjev
Avahooldustöötaja Maret Utsal (Meremäe, Luhamaa)    Lapsehoolduspuhkusel  
Avahooldustöötaja

Valdu Solovjev

(Meremäe, Luhamaa)

5694 0009    

 

Kalmistuvahid

Värska/Podmotsa kalmistu Meelis Aianurm 5112959
Saatse kalmistu Taali Linnumets 53774183
Beresje kalmistu Faina Heidorf 795 9413
Laossina kalmistu Õie Saarestik 53541862
Obinitsa kalmistu Arno Vares 5240785
Luhamaa kalmistu Hillar Keir 56569311

 

 

Setomaa Vallavalitsus

Registrikood: 75025041
Aadress: Pikk tn 12, Värska alevik, Setomaa vald, Võru maakond 64001
Telefon: 796 4775, 796 4733
E-post: vald@setomaa.ee
Avatud: E-R 08:00-12:00 ja 12:30-16:30

Valla teeninduspunktid (Avatud: E-R 08:00-12:00 ja 12:30-16:30):
1) Petseri tee 15, Meremäe küla, Setomaa vald, Võru maakond, sihtnumber 65302, telefon: 785 6666, 785 6651, 506 3199

2) Mäe tn 27, Mikitamäe küla, Setomaa vald, Võru maakond, sihtnumber 64301, telefon: 795 4433, 5629 3445

3) Männi, Lütä küla, Setomaa vald, Võru maakond, sihtnumber 65018, telefon: 5333 5834. (Avatud E, N 8:45-13.45, T 9:00-18:00)

Arvelduskontod:
SEB Pank EE511010402018388001
Swedbank EE212200001120245346

Tehingupartneri kood: 583101

Arved vallale saatasetomaavv@e-arvetekeskus.eu

Alates 01. juulist 2019 võtab Setomaa  Vallavalitsus vastu ainult masinloetavaid arveid läbi operaatori (Setomaa Vallavalitsusel on operaatoriks Omniva).
Arvetel palume märkida kontaktisiku nimi, kes kauba või teenuse tellis.

E-arveid saab teha www.arved.ee keskkonnas.